Hendek İnşaat Tadilat

Seçim çalışmaları kapsamında Hendek’te bulunan MHP Sakarya Milletvekili Adayı Metin Güneş, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyeleri Engin Yapıcı ve Hüdaverdi Bahadır ile birlikte esnafları ziyaret ettiler.

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Metin Güneş, Esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Esnaf ve vatandaşlara MHP’nin seçim beyannamesini kısa kısa aktaran Güneş, MHP’nin tek çare olduğunu söyledi.

Sakarya’da MHP’yi hedefine ulaştırmak istediklerini ifade eden Güneş, Esnafların gösterdiği ilgiden dolayı kendilerine teşekkür etti.

MHP Milletvekili Adayı Metin Güneş “ Türk Milletinin 3000 yıllık tarihi bir kenara bırakılarak insanlara yeni bir "Türkiye" imajı çizilmeye çalışıldığı bu günlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nin tek amacı "Gerçek Türkiye" yi ayakta tutabilmektir. Bu doğrultuda, MHP’nin gerçek Türkiye'sinde; adalet mülkün temeli olacak, Cumhurbaşkanından köy bekçisine kadar herkes mahkeme karşısında eşit olacaktır! MHP’nin gerçek Türkiye'sin de; fakirin çocuğu da okuyacak, hayallerini gerçekleştirecek ve ülkenin geleceğinde teri olacaktır. MHP’nin gerçek Türkiye'sinde; insan sağlığı sektör olmaktan çıkacak, Türk insanı başka devletlerin makine, ekipman ve tıbbi malzemeleri için kobay olarak kullanılmayacaktır. MHP’nin gerçek Türkiye'sinde; ahlak hâkim kılınacak, ahlaksızlık asla takdir görmeyecek, Kuran ayetleriyle dalga geçenler, yüce Peygamberimize laf söyleyenler edepsizlik çukurunda yok olacaklardır”

Büyükşehir yasası nedeniyle mahalle olan Köylerimizde büyük sıkıntıları olduğunu ifade eden Güneş “ Eğer bu hükümet devam ederse devamına yönelik oy kullanırlarsa bu sıkıntıları artarak devam edecek , Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında bu büyükşehir yasasını tamamen değiştireceğimiz için yine eski sisteme döneceğimiz için bu sıkıntılarından vatandaşlarımız kurtulacaktır.