Hendek İnşaat Tadilat

SAKARYA GİAD

Acartürk, önceki akşam Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği’ni (Sakarya GİAD) ziyaret ederek, Dernek Başkanı Gökhan Korkmaz ve Dernek yöneticileri ile görüştü. Acartürk, işadamları ile son gelişmeleri değerlendirdi ve sorulara cevap verdi. İş dünyası ile ilgili seçim beyannamelerinde yer olan başlıkları da anlatan Acartürk, yükseltecekleri asgari ücretin işadamlarına yük getirmeyeceğini söyledi.

 

SASİAD

Acartürk’ün bir sonraki durağı ise Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) oldu. Burada SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Döver ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen Acartürk, yine ülke ve Sakarya gündemi ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 

STANDA BÜYÜK İLGİ

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çark Caddesi’nde açtığı stant yoğun ilgi görüyor. Stantta adaylarla ve partinin seçim programı ile ilgili broşürler dağıtılırken bir çok vatandaş da stant önünde fotoğraf çektiriyor.

 

MHP’Lİ BAYANLAR ÇALIŞIYOR

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş ve eski yönetimlerde de görev alan bayanlar seçim çalışmalarını sürdürüyor. Stantlarda vatandaşlarla buluşan MHP’li bayanlar, önceki gün Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan’ı ziyaret ettiler. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette bayanlar seçim öncesi istişarelerde bulundular.