Hendek Vadi Emlak

Acartürk yaptığı açıklamada ”1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak 26. dönem Milletvekili Genel Seçimleri için milletvekili aday listeleri Yüksek Seçim Kurulu’na verilmiş olup, partim Milliyetçi Hareket Partisi’nden 2’inci sıra milletvekili adayı gösterilmiş bulunmaktayım.

Öncelikle milletvekili aday listelerinin Sakarya’mıza ve Milletimize hayırlı olmasını dilerim.

Ülkemiz son derece kritik bir dönemden geçmektedir. Bu kritik dönemde, tüm vatandaşlarımızın sandığa giderek idaresini kullanması büyük önem taşımaktadır. Çünkü bu irade, Yüce Türk Milleti’nin yarınlara aydınlık bir gökyüzü ile kavuşmasına vesile olabilecektir. Bu nedenle bireysel olarak sorumluluğumuzun en üst seviyede olacağı bir seçim süreci yaşayacağız.

Bu var olma mücadelesinde bizlerin omuzlarında da büyük bir yük olacaktır. Ülkücü düşünce, bu seçim sürecinde, her zamankinden daha fazla çalışma ve insanlarımıza olan biteni tüm çıplaklığıyla anlatma görevini, hiçbir mazeret üretmeden yapacaktır. Ülkemizin başına musallat olan her felakette sarıldığı Ülkücü Hareket, her zaman olduğu gibi yine Milletimizin en yakın ve kadim dostu olacaktır.

1 Kasım seçimlerinin Yüce Türk Milletimizin kurtuluşu için bir fırsat olduğu bilinciyle, tüm teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, siz değerli dostlarıma ve kamu oyuna saygılarımla sunarım.” dedi.