Hendek Vadi Emlak
MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül,MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve çalışma arkadaşları Kocatöngel köyünde esnaf ziyareti gerçekleştirmelerinin ardından vatandaşlar ile bir araya geldi.

MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül,İl Yönetim kurulu üyeleri,MHP Hendek İlçe Yönetim kurulu üyeleri, MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi adayları Hüdaverdi Bahadır,Hasan Koz,İş adamı Osman Güney, MHP Köy temsilcileri Kocatöngel köyünde esnafları ziyaretin ardından Kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi.

Bülbül ve Babaoğlu vatandaşlarla sohbet ederek gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül Ülkenin çok zor bir süreçten geçtiğini belirterek AK Parti iktidarını eleştirdi.Bülbül” Memleketimiz kötü durumda. Bankaların % 50’si yabancılaştı.Bize ait olmayan bankacılık sisteminden çiftçilerimize destekleme adı altında kredilerle köylümüz bitme noktasına gelmiştir.Köylülerimizin bir çoğu icralık olmuştur.Köylü vatandaşlarımızı tekrar köylerine döndürecek ortamların sağlanması için çalışacağız. Çiftçilerimizi tüccarın eline bırakmayacağız.Daha verimli tarım politikaları üreterek çiftçilerimizi bu yönde destekleyeceğiz.Memleketimizin geleceğine sahip çıkmalıyız. Bu acı reçeteleri sunanlara hesap sormalıyız.Bu hesabı sormak için bu dönem bize bir şans ve destek vermenizi istiyoruz.MHP olarak göreve geldiğimizde yapacağımız projeler ve çalışmalar ile vatandaşımızı ekonomik anlamda haysiyetli ve huzurlu bir yaşam sunacağız.” dedi.

Değerlerimizi kaybettik diyen Bülbül “ekonomiyi düzeltiriz,borçları öderiz ancak değerlerimizi kaybettik.Değerlerimizi tekrar kazanarak gelecek nesillerimize ve vatana sahip çıkmalıyız.Üç dönemdir bunlara destek verdiniz.Belediyelerde yapılan usulsuzluklar ortadadır.Vatandaşlarımızdan onların hesabını sormak için bize bir şans vermelerini ve desteklemelerini istiyoruz.Bizleri misafirperver bir şekilde ağırlayan Kocatöngel köyü halkımıza çok teşekkür ederim” dedi.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ise yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler vererek çeşitli bölgeler oluşturacaklarını ve bu bölgelerden daha hızlı ve daha güzel hizmet verecek projeleri hazırladıklarını ifade etti.

Ekibi ile birlikte çok güzel projelere imza atacaklarını ve göreve geldiklerinde bunları birer birer hayata geçireceklerini söyleyen Babaoğlu ,sizlerin desteği ile birlikte köylerimizi her alanda en güzel şekilde kalkındırmak  için çalışacağız.Bu bölgelerde belli alanlar oluşturarak sizlere hizmeti kısa sürede en güzel şekilde ulaştırmak için projelerimizi hayata geçireceğiz.Bizlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.” dedi.

Kocatöngel köyü halkı ve esnafının ilgi ile konuk ettiği MHP heyeti bir süre vatandaşlarla sohbet etmesinin ardından ziyaret sona erdi.