Mhp Hendek İlçe Teşkilatı adına İlçe Başkanı Başkanı Burhan NAMLI, 2021 yılı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesaj;

“Her yeni yıl; yeni bir başlangıç, yeni umutlar, yeni beklentilerdir. Yaptığımız her işte olduğu gibi geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2021 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde kullanmalıyız.

2020 yılı gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek ilimiz ve ülkemizin daha da gelişmesi için çabalamalıyız. Ülkemizin, güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeliyiz.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi dolayısıyla tedbirlere daha sıkı sıkıya sarılmalı, kurallara daha fazla riayet etmeliyiz. Lütfen, tedbiri elden bırakmayalım.
Maske takmaya, sosyal mesafemizi korumaya ve hijyen kurallarına dikkat etmeye devam edelim. Tüm kurallara hassasiyetle uyarak, bu kötü dönemi en kısa sürede hep birlikte atlatacağız. Koronavirüs salgınının sona ermesi ve hastalarımızın şifa bulması, en büyük dileğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle “Yeni yılda birlik ve beraberliğimizin daha da çok artmasını, tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgınının bir an önce son bulmasını diliyorum.

“KORONAVİRÜS ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR.”

Bu sürecin en önemli kahramanları şüphesiz sağlık çalışanlarıdır. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Salgın nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalara acil şifalar diliyorum”