Hendek Vadi Emlak
 

MHP Hendek İlçe Başkanı yapılan Olağan Genel Kongre sonrası güven tazeleyerek ikinci kez başkanlığa seçilmesinin ardından ziyaretlere başladı.

MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’yu makamında ziyaret ettiler.

MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül,Kongre sonrası göreve yeni başlayan AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’da güven tazeleyen MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül’e hayırlı olması dileklerinde bulunarak ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetim kurulu üyeleri daha sonra DP İlçe Başkanı Kançeri Jane’yi ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.DP İlçe Başkanı Kançeri Jane’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunan MHP İlçe Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri bir süre sohbet etmelerinin ardından CHP İlçe Başkanı Metin Öztürk’ü ziyaret ettiler.

Hafta sonu yapılan CHP Olağan Kongresi sonrası yeniden başkan olan CHP İlçe Başkanı Metin Öztürk’ü makamında ziyaret eden MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve beraberinde kiler karşılıklı hayırlı olsun dileklerinde bulunarak bir süre ilçe gündemi ve ülke gündemi ile ilgili sohbet ettiler.

MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ,CHP İlçe Başkanı Metin Öztürk’e ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevinde başarılar diledi.CHP İlçe Başkanı Metin Öztürk MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetimin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerinede hayırlı olsun dileklerinde bulunup görevlerinde başarılar diledi.

MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ziyaretlerin süreceğini ve yeni Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çalışmalarına hız vereceklerini ifade etti.