Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Başkanı Av.M.Levent Bülbül kainatın sultanı peygamber efendimiz Hz.Muhammed Mustafa S.A.V'İN yeryüzünü şereflendirmesinin 1441.yıldönümü dolasıyla kutlama mesajı yayınladı.

 MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül mesajında"Yeryüzünün en önemli hadisesi, tarihin seyrini, hayatın akışını değiştiren, tüm insanlığın kurtarıcısı, güzel ahlakın tamamlayıcısı olarak gönderilen Yüce Peygamberimizin yeryüzünü şereflendirmesinin 1441'inci yıldönümünü kutladığımız bu kutlu günlerde Yüce Dinimiz İslam'ı ve Onun Peygamberi Hz. Muhammed'i iyi anlayıp idrak edebilmenin mutluluğu ve kıvancını yaşıyoruz.

Âlemlere rahmet olarak gönderilen Yüce Peygamberimizin doğumunu anmaktan asıl gaye, insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak, getirmiş olduğu yüce ahlâk prensiplerini hatırlamak, yüce rehberin evrensel mesajlarını anlayabilmek; güç kaynağımız olan İslâmiyet'i daha iyi kavrayabilmektir.

Dinimizin bütün güzelliklerini şahsiyetinde barındıran, duygularında sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü; ilişkilerinde hakkı, adaleti, doğruyu, güzeli ve vefayı; ibadetlerinde ihlas ve samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden, güzellik ve ümit dolu Hz. Peygamber (S.A.V.) sözlerinde, bütün varlıklara karşı sergilediği tutum ve davranışlarda bize örnek olmakta, yaşamakta olduğumuz hayata ve geleceğimize ışık tutmaktadır.

"Peygamberimizi Anlamak Mutluluğun Anahtarıdır" diyen Bülbül mesajına şöyle devam etti.

Bülbül “Sevgili Peygamberimizin insanlığa kattığı güzellikleri iyi anlamak mutluluğun anahtarı olmuştur. Her sözü ve davranışı insanlığın ufkunu açan Peygamberimizi yeniden anlamak ve O'nun bize kazandırdığı, kardeşlik, sevgi, dostluk, güven, samimiyet, tevazu, hoşgörü, sadakat, haklının yanında yer alma, doğru olanı temsil etme gibi değerleri hayatımızda işlerlik kazandırmak en büyük görevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta HENDEK halkı olmak üzere Türk-İslam Âlemi'nin "Kutlu Doğum Haftasını" kutluyor; tüm insanlık adına barış, sevgi, kardeşlik ve huzurlu bir gelecek için fırsat olarak değerlendirilmesini, insanlığa hayırlar getirmesini, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. "dedi.