Ramazan ayının başlaması ile birlikte Babaoğlu gündüz ziyaretlerinin yanı sıra iftar sonrası da gecenin geç saatlerine kadar vatandaşlarla buluşarak 24 Haziran seçimlerinde destek beklediğini ifade ediyor.

MHP Milletvekili adaylarının ilçe ziyaretlerinde çeşitli ziyaretleri adaylar ile birlikte gerçekleştiren MHP Hendek ilçe Başkanı Turgut Babaoğlu diğer zamanlarda da boş durmayarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geliyor.

Esnaf ve Vatandaşlarla bir araya gelen Babaoğlu Cumhur ittifakını anlatarak değerlendirmelerde bulunuyor.

MHP Hendek ilçe Başkanı Turgut Babaoğlu yaptığı değerlendirmelerde “Milliyetçi Hareket Partisi ve liderimiz Devlet Bahçeli'nin tavrı ve belirleyici politikalarının toplumda karşılık bulduğu açıkça görülüyor. Bu durumun sandığa olumlu şekilde yansıyacağını düşünüyoruz. Bu doğrultuda seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bilinçli olan vatandaşlarımız Milletvekili seçiminde MHP’ye oy atacağını söylerken Cumhurbaşkanlığında ise Sayın R. Tayyip Erdoğan’a oy vereceğini söylüyor. Bu söylemler bizleri memnun ediyor. Hedefimiz Sakarya’da oy’umuzu en yüksek seviyelere çıkarmak için gayret ve çaba sarf etmektir. 24 Haziran’da Hendek’imizin, Sakarya’mızın ve Memleketimizin yararına olacak güzel sonuçlar alınacak” ifadelerine yer verdi.

Esnaf ve Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği Babaoğlu bu ilgiden memnun olduğunu dile getirerek esnaf ve vatandaşların teveccühüne teşekkür etti.

MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu'na ziyaretlerinde Yönetim Kurulu üyeleri ve MHP Meclis Üyeleri eşlik ediyor.