İstanbul Yunus Emre Kültür merkezinde düzenlenen 16. Uluslararası Çevre Kısa Film festivalinde sanatçı Engin Çağlar’ın elinden ödülünü alan “Dağların Hikâyesi” konulu kısa film Yönetmeni Taner Baycan’ı ayağının tozu ile ilçeye dönüşte bir araya gelen MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ilçeye böyle güzel bir gurur yaşattığını dile getirerek kendisine teşekkürlerini iletti ve hediye takdiminde bulundu.

 

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu “Hendek’imizin tanınmış ve sevilen ailelerinden Baycan’ların değerli evlatları içimizden birisi Hendek’imizin değeri 16. Uluslararası Çevre Kısa film festivali yarışmasında ikinci olan “DAĞLARIN HİKÂYESİ “ filmin Yönetmenliğini yapan Taner Baycan kardeşimize bizlere yaşatmış olduğu bu gururdan ötürü teşekkür ediyor bu alanda kazanmış olduğu başarıdan dolayı da takdirlerimizi sunuyoruz. Allah(cc) yolunu açık etsin” ifadelerine yer verdi.

Uluslararası kısa film festivalinde ikinci olan Taner Baycan, Babaoğlu’na ziyaret ve dileklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.