Hendek Vadi Emlak

MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, üç ay ara verdiği haftalık basın toplantısını Yeni Bosna Caddesindeki yeni binasında gerçekleştirdi.  Toplantıya Milletvekili Zihni Açba, MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Gül ve parti yönetimi katıldı

PANOLAR KALDIRILSIN

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Adliye Kampüsü'ne reklam billboardlarının koyulmasını sert bir dille eleştirdi. Bülbül,” Valilik kampusunda bir değişiklik dikkat çekti. Kampusun içerisinde ki yürüyüş yollarında yaklaşık 15 tane büyük reklâm panosu şuan itibariyle donatılmış durumda. Bizi şaşırtan olay burası caddemi ,sokak mı tabiî ki değil. Orası kamu kurumlarının içinde sadece yürüyüş alanların olduğu bir yer. Biz merak ediyoruz. Buna kim müsaade etti. Bu yerler reklâm panosu olacağı için acaba seçim döneminde seçim reklâmları için mi veyahut ta tarafsız Cumhurbaşkanımız Tayip Erdoğan’ın vatandaştan kaç milletvekili istediğini ifade edeceği reklâmlarla mı donatılacak. Yoksa valilik kampüsün de siyaset reklamı mı yapılacak. Yeter artık arkadaşlar. Bu panolar MHP’ye ayrılacak olsa da bunu yanlış görüyorum. Acilen o panolar kaldırılsın” dedi.

ŞİDDETLE KARŞIYIZ

Başkan Bülbül, Valiliğin doğal mineralli suyun çıktığı 117 arazi için ihaleye çıkmasına da tepki gösterdi. Doğal kaynakların bu yollarla öldürüldüğünü ifade eden Bülbül“ Bizim sormak istediğimiz bir soru var. Sakarya’nın arazileri özellikle geçiş döneminin de karış karış parsel parsel birilerine verilmek zorunda mı? Doğal kaynak suyunun tespit edilmesi durumunda bunların doğaya çevreye sağlamış olduğu katkıyı göz önünde bulundurulmaksızın sadece rant amaçlı olarak bunların değerlendirilmeye başlanması katliamlara sebep olacaktır. Bunları vermek zorunda mıyız? Bırakın Sakarya, doğal güzellikleriyle tabiatıyla gelecekte yüzyıllar boyunca aynı güzelliği muhafaza etsin. Bırakın bu kaynaklarımızı çocuklarımıza ve torunlarımıza emanet miras kalsın” diye konuştu

SEÇİME HAZIRIZ

1 Kasım seçimleriyle ilgili değerlendirmeler yapan Başkan Bülbül, teşkilatının seçime tam olarak hazır olduğunu ifade etti. Milletvekili aday adaylığı başvurusunun ücretsiz olduğunu kaydeden Bülbül, başvuruların başladığını belirterek," Önümüzde çok sıkıştırılmış bir seçim takvimi söz konusu. MHP bütün teşkilat birimleriyle birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Allahın izniyle tam ve eksiksiz olarak seçim meydanlarında adaylarımız milletimizle buluşacak. Milletimize “MHP seçime tam olarak hazır, yalan nedir anlatacak teşkilatımız. İyi bir sonuç için sahada olacağız. Bu oyunu insanlara anlatacağız. Onların ipliklerini pazara çıkaracağız” ifade etti.

HİZMETLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

İlçe Başkanların istifalarını da değerlendiren Bülbül, “İstifa eden arkadaşlarımıza bundan evvel yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. MHP yoluna bu göreve üstlenen yeni arkadaşlarımızla devam edecektir. Söğütlü’de bu görevlendirme yönetim içersin de yapılmıştır. Söğütlü yeni ilçe başkanımız Naim Taşkın beyle devam edecektir. Perşembe günü itibari ile de Karasu’da görevlendirme yapılacaktır” dedi.