Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Ramazan ayında “her Akşam  bir köyde teravih namazı “ çerçevesinde  Yağbasan Köyünde Teravih namazı kıldı ve  vatandaşları ile bir araya geldi.

Teravih namazı öncesi Yağbasan Köyü Muhtarı Mustafa Koçoğlu,MHP heyetini karşılamasının ardından Teravih namazına geçtiler.

Tervahi namazı öncesi Yağbasan Köy Muhtarı Mustafa Koçoğlu Camii önünde karşılaşmasının ardından MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır , teravih namazını kıldı.

Teravih namazının ardından MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır ,Köy konağında vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu kendisi ile birlikte MHP’nin aday adaylarınıda tanıştırmasının ardından Ramazan ayı boyunca her gün bir köyde Teravih namazı kılarak  Vatandaşlarla bir arada olmayı arzuladıklarını söyledi.

Babaoğlu “ Yağbasan Köyünde vatandaşlar ile bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerini misafirperver ve güler yüzle şekilde karşılayan Yağbasan Köyü Muhtarı ve halkına teşekkür etti.

Yağbasan Köyü Muhtarı Mustafa Koçoğlu MHP İlçe teşkilatının ve Aday adaylarının ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine Yağbasan köyü adına teşekkür etti.

Tanışmanın ardından MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu , MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve  Hüdaverdi Bahadır,Yağbasan köyü halkı ile yakından ilgilenerek sohbet ettiler ve vatandaşları dinlediler.Kendilerini güler yüzle karşılayan ve misafirperverlik örneğini gösteren Yağbasan Köyü halkına teşekkür ettiler.

 

MHP Hendek İlçe Teşkilatı Ramazan boyunca Her gün bir köyde Teravih namazı kılacak ve namaz sonrası köy halkı ile sohbet edecek.