Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetim Kurulu üyeleri,CHP Hendek İlçe teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetim Kurulu üyeleri göreve başlayan CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetim kurulunu CHP İlçe teşkilatında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.Ziyarette ülke gündemi ile ilgili görüşlere yer verildi.

Ziyarette son dönemlerde Suriye ile yaşanan krizi ve Tezkereyi değerlendiren MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül” MHP olarak Türkiye’nin son zamanlarda üzerine gelecek saldırı yada saldırılara karşı ciddiyetimizi ifade etmek maksadıyla tezkereye destek verdi. MHP milli duruşu sergilemek adına bu desteği vermiştir.Onun dışında Türkiye’nin şuan getirildiği durumu,yalnız bırakıldığı,ne yazık ki hükümetin dış politikada ki güdümlü tavrı bugün hüsrana uğramış durumda diye düşünüyor bu şekilde yorumluyoruz.Çünkü dünya kamuoyundan Türkiye’ye bu anlamda tam destek gelmiyor.Osmanlı yeniden canlanıyor gibi bir ego ile hareket edilmiş olabilir ama onun ötesinde Dış güçlerin  biçtiği bazı roller söz konusu.Onlar o rolü biçerken size bir yere kadar müsaade ediyorlar.Bir yerden sonrada senin işin buraya kadardır diyorlar. bunlar bizim ideallerimizde değil.Suriye’de böyle güzel bir ilişki kurmuşken bir anda bu şekilde sunni bir bozulma içerisine girerseniz anlaşılır gibi değildir “ dedi.

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı “ Bütün dünya bunu söylüyor.Türkiye’nin buradaki takındığı tavır anlaşılır değildir. Dünyanın bir dengesi var.O dengeler mutlaka bozulur.Her ülke de kendi lehine o dengeleri bozmak için mücadele eder.Ancak burada gerçekçi olmayıp, bir takım ideallerle bir maceraya girerseniz o zaman nimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olursunuz.

Karakadı MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ise CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı’ya görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.