Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatı kongre sonrası ilk Yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

MHP İlçe teşkilat binası toplantı salonunda MHP Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu yeni yönetim kurulu üyelerine kısa bir bilgilendirme sundu.

Yönetim kurulu toplantısı Basına kapalı devam etti.İlk Yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren MHP Hendek İlçe Teşkilatında görevlendirmelerde yapıldı.

Yapılan görevlendirmeler sonucunda Eski İlçe Başkanı Atilla Tezgel'in de bulunduğu yönetimde , Başkan Yardımcıları Muammer Çelebi,İsmail Baykal olurken,Muhasip Ufuk Güngör,Parti Sekreteri Ömer Gürbüz oldu.

Babaoğlu toplantıda yaptığı değerlendirmede bugüne kadar olduğu gibi ,bundan sonra da her zaman Hendek halkının her türlü sorunlarının ve sıkıntılarının yanında yer alacaklarını , haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diyerek haksızlıklarla mücadelelerini sonuna kadar sürdüreceklerini söyledi.

Toplantı sonrası ilçe teşkilatına gelen Kemaliye Mahallesi komisyon üyesi , İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ile bir süre yaptığı görüşme sonrası Kemaliye Mahallesi sakinlerinin haklı davalarının sonuna kadar takipçisi ve savunucusu olacaklarını ifade etti.

 Toplantı sonrası Yeni Yönetim kurulu üyeleri sohbet ederek  fikir alış verişinde bulundular.