Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı seçim stratejisi belirleme ve teşkilat yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel ve MHP Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman,Hüdaverdi Bahadır,Turgut Babaoğlu ile birlikte seçim stratejisi ve teşkilat yapısı ile ilgili çalışmaları aralıksız sürdürüyorlar.

Ziyaretlerin yanı sıra teşkilat yapısı ve seçim hazırlıklarını sürdüren MHP Hendek İlçe Teşkilatında mahalle ve köylerde yeniden yapılandırma ve çalışma sistemini belirlemek üzere teşkilatın birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi yönünde istişare toplantılarıda gerçekleştiriliyor.

Aday adayları ve ynetim ile birlikte istişare toplantıları gerçekleştirerek yeniden yapılanmaya gittiklerini ifade eden MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel “İlçe Teşkilatımız olarak seçim stratejimizi aday adaylarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde en kısa sürede eksikliklerimizi gidererek seçime hazır hale geleceğiz.Kadın kollarımız,Ülkü ocaklarımız ve tüm teşkilatımız ile birlikte Hendeğimize en güzel şekilde hizmet edebilmenin heyecanı içerisinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.Bölgemizi çok iyi tanıyoruz.Mahalle ve Köylerimizin sıkıntılarını biliyoruz. Sadece seçim zamanları meydanlarda olan bir parti değil,heran ve her zaman halkımız ile birlikte ,halkımızın içinde olan bir parti olacağız. Mahalle ve Köylerimizde vatandaşlarımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanlarında olacağız.Bizler şahsi menfaatler peşinde koşan bir zihniyet yerine ,halkında,ilçesine ve ülkesine hizmet eden bir teşkilat olacağız.Kişisel menfaat peşinde olanlarada izin vermeyeceğiz.Göreve geldiğim günden bugüne bizleri unutmayarak ziyaretimize gelen,arayarak hayırlı olsun temennisinde bulunan,herkese teşekkür ediyorum.

MHP Belediye Başkan Aday Adayları ise MHP teşkilatının birer parçası olduklarını ifade ederek Adayın belirlenmesinin ardından da aday kim olursa olsun maddi ve manevi bütün katkıları ile Belediye Başkan Adayı ile sonuna kadar birlikte hareket edecekleri sözünü verdiler.