MHP Hendek İlçe Teşkilatı Kongre sonrası toplantılarına devam ederek yaptığı görevlendirmeler ile  Komisyonlar da görev alacakları belirledi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu Başkanlığında gerçekleşen  2. Yönetim kurulu toplantısında Komisyonlarda görev alacaklar belirlendi.MHP Hendek İlçe Yönetim kurulu birinci toplantısında Başkan Yardımcıları belirlenmesinin ardından ikinci toplantıda da Komisyonlarda görev alacaklar belirlendi.

Tüm yönetim Kurulu üyelerine Komisyonlar da görev verildi.

MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu yeni yönetim ile birlikte tüm arkadaşlarımız komisyonlarda görev alarak bulundukları görevleri en güzel şekilde yerine getireceklerine inancımız tam. Komisyonlarımız yaptıkları çalışmaları belli aralıklarla rapor haline getirerek gerekli değerlendirmeleri yapacağız.Tüm yönetim kurulu üyelerimiz kendi bulundukları Komisyon da gerekli çalışmaları gerçekleştirerek  bir yandan seçim çalışmalarımıza bir yandan da partimizin bayrağını daha yukarılara çıkarmanın gayretini birlik ve beraberlik içerisinde vereceğiz” diyerek bu kenetlenmenin giderek  büyüyeceğini ifade etti.

Basına kapalı gerçekleşen Yönetim kurulu toplantısı sonrası Komisyonlar ve görev alan Yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oluştu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Komisyon

Atilla Tezgel , Bilgin Pekdemek ,Taner Yılmaz , Hamdullah Akçay

Hukuk ve Seçim işlerinden Sorumlu Komisyon

Av.GökhanBilgin ,

Medya Tanıtım ve Halkla İlişkiler Komisyonu

İsmail Baykal , Fatih Yılmazcan , Dursun Deniz

Araştırma ve Strateji Geliştirme Komisyonu

Mehmet Bayraklı , Alper Atala , İsmet Bahadır,Özcan Nişancı

Tarım Hayvancılık ve Ziraat Komisyonu

Seyfi Aslan , Metin Kırçiçek , Necmettin Sevencan , Süleyman Beykoz , Ali Yazıcı ,Yusuf Çulhaoğlu

Kamu Çalışanları ve Eğitim Faaliyetleri Komisyonu

Muammer Çelebi , Ali Hotoman , Aydın Birinci

Propaganda Faaliyetlerinden Sorumlu Komisyon

Abdullah Erboğa , Zeki Özcan , Cengiz Bıçkıcı

Sivil Toplum Kuruluşları ve Esnaflardan Sorumlu  Komisyon

Ayhan Güler , Oktay Aydın , Veli Ergen , Yılmaz Karadağ

Sanayi Kuruluşları ve Çalışanlardan Sorumlu Komisyon

Ufuk Güngör , İdris Denizci , Cavit Kudretli , Uğur Gündönüm

Aile,Kadın ve Engellilerden Sorumlu Komisyon

Semra Başkara , Güler Küçük , Nigar Görüm

İlçe Muhasip

Ufuk Güngör

İlçe Sekreteri

Ömer Gürbüz