Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatında yapılan Aday adaylık Basın açıklamasına MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

 

MHP Hendek İlçe Başkanı M. Levent Bülbül konuşmasında Seçime hayli bir zaman olduğunu belirterek bu süre zarfında seçim çalışmalarını  başlattıklarını vurguladı.

Hendek Belediye Başkanlık aday adaylığını açıklayan Cengiz Şişman konuşmasında “Hendek için Şehirleşme konusunda bilgiler veren ve kendisinin de Mesleği icabı konu ile alakalı olarak çalışmalarına hız vereceğini ve gelişen Hendek için yapılması gereken projeleri Parti mensuplarına anlatarak kendisine destek vermelerini istedi.

Asıl  projenin insan gönlü yapmak olduğunun altını çizen Şişman, Parti mensupları veya basın mensuplarının soruları var ise cevaplandıracağını dile getirerek aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz dedi.

MHP’den Hendek Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Cengiz Şişman Kimdir?

 

1968 Yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde doğdu. İlk Okulu Hendek Cumhuriyet İlk Öğretim Okulu, Orta Okul ve Lise Hendek Lisesinde bitirdi. Dicle Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesinden mezun olan Cengiz Şişman, 1992 yılından itibaren günümüze kadar Sakarya’nın Hendek İlçesinde Serbest Mimar olarak hizmet vermektedir.

Baba ocağı Hendek’in 62 Evler Mahallesi olan Şişman Köprübaşı Mahallesinde ikamet etmektedir. Aslen Hendek Aksu Köyü’nden olan Şişman evli e üç çocuk babasıdır. Meslek icabı Şehircilik projeleri ve yapısal projeler hazırlamaktadır.