Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatında beklenen oldu ve Haberhendek olarak önceki gün takipçilerimize duyurduğumuz  Atilla Tezgel MHP Hendek İlçe Başkanı oldu.

MHP hendek ilçe Başkanı Turgut Babaoğlunun  Hendek Belediye Başkanlığı aday adayı olmasının ardından boşalan İlçe Başkanlığı görevine Atilla Tezgel getirildi.

MHP İlçe Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar sonrası Yönetim Kurulu üyesi AtillaTezgel MHP Hendek İlçe Başkanı oldu.

Yönetim kurulu kararı sonrası MHP İlçe Başkanı olan Atilla Tezgel ,Yönetim kurulu üyeleri ve MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Turgut Babaoğlu,Hüdaverdi Bahadır , Cengiz Şişman ile birlikte objektiflere poz verdi.

haberhendek sitemiz farkı ile dün okuyucularımıza duyurduğumuz isim olan MHP Hendek İlçe Başkanı olan Atilla Tezgel yaptığı kısa açıklamada “ Bize tevdi edilen bu görevi layıkı ile yerine getirmenin gayretini vermek için arkadaşlarımız ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz.Aldığımız bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bize bu görevi layık gören MHP Hendek ilçe yönetim kurulu üyelerimize ,Ülkücü büyüklerimize ve tüm teşkilatımıza teşekkür ederim dedi

MHP İlçe teşkilatı Basın komisyonundan  yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.Bu onurlu bayrak değişimi nöbetinde başta teşkilatlarımıza emeği geçmiş tüm değerli büyüklerimize , Turgut Babaoğlu Başkanımız ve  Yönetimine yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum.Cenab-ı Hakk onlardan razı olsun.Yeni dönemde görev yapacak olan İlçe Başkanı Atilla Tezgel’e ve  yönetiminede başarılar diliyoruz.Allah yar ve yardımcımız Olsun.

MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Turgut Babaoğlu,Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman ,MHP İlçe Başkanı olan Atilla Tezgel,e görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Atilla Tezgel kimdir ?

1971 Sakarya doğumlu olan Atilla Tezgel ilk ve ortaokulu eğitiminin ardından Teknik ve Endüstri meslek lisesinden mezun oldu.1993 yılında iş hayatına atılan Atilla Tezgel ilçemizde Arçelik ve Beko Yetkili servisi işletmeciliğine başladı.20 yıldır  bu Arçelik ve Beko Yetkili servisi işletmeciliğine devam eden Atilla Tezgel evli ve 3 çocuk babasıdır.