Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Ramazan ayında “Her akşam  bir köyde teravih namazı” programı çerçevesinde Puna Ortaköy de Teravih namazı kılarak esnafı ziyaret etti ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Puna Ortaköy de gerçekleşen ziyarete MHP Hendek İlçe Teşkilatı Başkanı Turgut Babaoğlu,MHP İlçe Yönetim kurulu üyeleri, MHP Belediye Başkan Aday adayları Hüdaverdi Bahadır, Cengiz Şişman,Türbeköy Muhtarı Yahya Alıcı ve vatandaşlar katıldı.

Teravih namazı sonrası  Muhtar İsmet Topal ile birlikte MHP Hendek İlçe Teşkilatı Başkanı Turgut Babaoğlu,MHP İlçe Yönetim kurulu üyeleri, MHP Belediye Başkan Aday adayları Hüdaverdi Bahadır, Cengiz Şişman Puna Ortaköy esnafını  ziyaret ederek kısa bir süre sohbet ettiler.Esnaf ziyaretinin ardından Puna Ortaköy de vatandaşlarla bir araya gelen MHP heyeti Büyükşehir yasası ve gündeme dair değerlendirmeler yaparak göreve geldiklerinde daha iyi hizmet vereceklerini söyleyerek vatandaşların desteğini istediler.

MHP Hendek İlçe Başkanı ve MHP Belediye Başkan Aday Adayları kendilerini misafirperver bir şekilde ağırlayan Puna Ortaköy muhtarı İsmet Topal ve vatandaşlara teşekkür ettiler.

Puna Ortaköy Muhtarı İsmet Topal MHP Heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Siyasetçilerin kendi aralarında ki çekişme ve tartışmalarını vatandaşlarımıza  taşınmasını arzu etmiyoruz.Biz hep birlikte kardeşçe ,barış ve huzur içerisinde yaşamak istiyoruz.Bizleri ziyarete gelen kim olursa olsun aynı misafirperverliği göstermenin gayretini veriyoruz.Misafirlerimizin başımızın üstünde yeri vardır.Ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkür eder , başarılar dileriz.

MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkan Aday Adaylarının Puna Ortaköy ziyareti yapılan sohbetin ardından sona erdi.