Hendek İnşaat Tadilat
MHP  Hendek İlçe Teşkilatı, Her akşam bir köyde teravih namazı programı çerçevesinde ilçeye bağlı köylerde , vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

 

MHP Hendek İlçe Teşkilatı ,Sarıyer Köyünde taziye ziyaretinin ardından Hendek Çamlıca beldesinde esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler. Ziyaretlere MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediye Başkan aday adayları Cengiz Şişman, Hüdaverdi Bahadır ,  ilçe yönetimi ,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal katıldı.

 

Hendek Çamlıca ziyareti öncesinde, Sarıyer Köyü’nde, geçtiğimiz gün vefat eden Kıbrıs Gazisi Alaattin İlhan’ın evine de bir ziyaret gerçekleştiren MHP heyeti, abisi Altan İlhan’a başsağlığı dileklerini ilettiler.

Daha sonra Çamlıca beldesine giden MHP Hendek İlçe heyeti, burada vatandaşların büyük ilgisi ile karşılandılar. Belediyelerinin kapanmasından duydukları rahatsızlığı dile getiren Çamlıca sakinleri, şikayetlerini MHP’lilere anlattılar.

 

Vatandaşlar Şimdiye kadar sorunlarını belde belediyesi ile çözüme kavuşturduklarını söyleyerek , Kendi yağımızla kavrulup gidiyorduk. Büyükşehir yasası ile birlikte yazın ayrı, kışın ayrı sorunlarımıza şimdi çözüm beklemek zorundayız diyerek sıkıntılarını dile getirdiler.