Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Başkanı M. Levent Bülbül, göreve yeniden seçildikten sonra başlattığı gezilere devam ediyor. Bülbül ve beraberindekiler HAS Parti İlçe Teşkilatı, Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

 

Kentsel dönüşüm

MHP Hendek İlçe Başkanı M. Levent Bülbül ve yönetim kurulu üyeleri HAS Parti İlçe Başkanı Vahit Tanır, Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ı makamında ziyaret etti. Bülbül ve beraberindeki partililer HAS Parti İlçe Başkanı Tanır ile kentsel dönüşüm projesi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Tanır ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MHP heyeti daha sonra Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran’ı ziyaret etti. Görüşmede MHP’liler Ziraat Odası’nın sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek Duran ile bir süre sohbet ettiler. MHP’liler Duran’ın ardından Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ı ziyaret etti. Muhtarlarla sohbet eden Bülbül, mahalle ve köylerde yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

Yeni eğitim sistemi

Muhtarlar Derneği ziyaretinde eğitimde 4+4+4 sistemi de gündeme geldi. MHP ilçe yönetimi, eğitimdeki bu yeni sisteme karşı olmadıklarını ancak tasarının komisyondan jet hızıyla geçmesinin kafaları karıştırdığını belirtti. Kendilerine misafirperverlik gösteren Baylan’a teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Baylan, ziyaretlere devam edeceklerini söyledi.