Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Yeşilyurt Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi ,partililer ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan A.Adayları Cengiz Şişman ,Hüdaverdi Bahadır ve Turgut Babaoğlu Yeşilyurt Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi ve partililer ile istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

MHP Hendek heyeti Yeşilyurt Mahallesinde vatandaşların sorunlarını dinlediler.Sohbet havasında geçen ziyarette MHP Belediye Başkan A.Adayları Başkan adayı kim olursa olsun İlçenin genelinde hizmeti tek noktadan değil ,hizmeti yerinde vereceklerini ifade ederek kendilerinden destek istediler.

Yeşilyurt Mahallesinde yolcu taşımacılığı yapan bir vatandaş Sakarya’ya giden eski Ankara yolunun çok dar olduğu ve bu yol kenarlarında bulunan ağaçların da yolu artık kapladığından şikayet ederek hizmetin göstermelik değil,heryerde olmasını istediklerini söyledi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel ve MHP Belediye Başkan A.Adayları Cengiz Şişman ,Hüdaverdi Bahadır ve Turgut Babaoğlu vatandaşlarla sohbet etmelerinin ardından Yönetim Kurulu üyesi Hasan Koz ve partililer ile seçim öncesi yeni yapılanma ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

Hendek’te göreve yeni gelmesinin ardından  İlçe teşkilatında ve ilçe genelinde köklü değişikliklere ve yapılanmaya giden ve bölgeyi iyi tanıyan MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel Yerel seçimler öncesi yapacağımız yeni yapılanmayı en kısa sürede tamamlayarak seçime hazır hale gelmiş olacağız.