Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Basından sorumlu Yönetim kurulu üyesi İsmail Baykal,MHP İlçe Başkanı,Yönetim kurulu üyeleri ve eşlerine birlik ve beraberlik yemeği verdi.

MHP Hendek İlçe Teşkilatı Basından sorumlu Yönetim kurulu üyesi İsmail Baykal’ın Dereboğazı mahallesinde ki evinin bahçesinde verdiği yemeğe MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül,Yönetim kurulu üyeleri ,İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Öztürk,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Sütlü ve Yönetim kurulunun eşleri katıldı.

Yemek öncesi MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve yönetim kurulu üyeleri ülke gündemi ile ilgili sohbet etmesinin ardından yemeğe geçildi.Birlik ve beraberlik yemeğinin sonunda eski MHP İlçe Yönetim kurulu üyesi Rıdvan Temiz dua etti.

MHP Hendek İlçe Başkanı M.Levent Bülbül bu güzel programı düzenleyen Yönetim kurulu üyesi İsmail Baykal ve ailesine misafirperverliklerinden ötürü çok teşekkür etti.

Yemeğe ev sahipliği yapan Basından sorumlu Yönetim Kurulu üyesi  İsmail Baykal ise birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaların süreceğini belirterek yemeğe katılan herkese çok teşekkür etti.

Yemeğin ardından aynı gün doğum günü olan ve 41 yaşına giren Basından sorumlu yönetim kurulu üyesi İsmail Baykal’a Yönetim kurulu üyeleri doğum günü pastası sürprizi yaparak sağlık , huzur ve mutluluk dolu hayırlı ömürler dilediler.

Yemeğe ev sahipliği yapan  MHP Hendek İlçe Teşkilatı Basından sorumlu Yönetim Kurulu üyesi İsmail Baykal ve Ailesi misafirlerle yakından ilgilendi.