Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatı son günlerde medyada Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin MHP’yi eleştiren açıklamalarının ardından yazılı açıklama yaptı.

MHP Hendek İlçe Teşkilatından yapılan yazılı açıklamada “  Hendek’li Hemşerilerimiz,Hendekte seçimlerin üzerinden beş ay geçmesine rağmen hala mevcut başkan MHP’nin aldığı oyları bir türlü hazmedememiş görünüyor.Şimdi yine her zaman ki yaptigi gibi milleti tehdit ederek, iftira atarak, korkutarak kendince seçimleri yorumluyor ve bu milletten hesap sormaya kalkışıyor.Neymiş efendim, Turgut Babaoğlu’nun annesi Gürcüymüşte, gürcüler ona oy vermemiş. Yok cemaatçiler oy vermemiş. Esnaf oy vermemiş.Köylü oy vermemiş.Memur oy vermemiş.Kardeşim o zaman sana kim oy verdi.Nerden aldin bu  23 bin oyu.Baba evinden getiremeyecegine gore, yoksa seçimlerde yolsuzlukmu yaptın. Milletin gözündeki çöpü göreceğine dön kendine bak. Sen herşeyden önce partinin ilkelerine kulak ver ondan sonra çık milletten hesap sormaya kalkış.

AKP kuruldu kurulali meydanlarda sayin Basbakan her zaman bağırıp durmuyor mu? Etnik milliyetçilik yapmayayacağız diye.Sen niye simdi cıkıp Gürcü vatandaşlarımızı hedef gösterip bana oy vermediler diyerek etnik milliyetçilik yapip insanlari hedef gosteriyor , insanlarimiz arasina nifak sokuyorsun.Seçimlerde sana oy vermeyen abazalar yok mu? Lazlar yokmu, kürtler, romenler yokmu saniyorsun. Niye milleti etnik kökenine gore bu şekilde bölüyorsun.Sanane insanların annelerinin, babalarının kökenlerinin ne olduğu.Yıllarca zaten yalanlarınla her seçimde milleti korkutarak,” eğer MHP’ye oy verirseniz abazalar belediyeyi ele gecirecek” dedin . Ama sen başkan yardimcini abaza birisini getirdin.Belediyeyi abazalara birakmayin diye ozellikle karadenizli hemşerilerimizi tehdit ettin, ama sen kızını abaza birisiyle evlendirdin.Belediye’yi emanet edemediğin bir millete kızını nasil emanet ediyorsun? Anlamak mümkün degil.Boyle bir ırkçı yaklasımı şimdi niye gürcü vatandaşlarımıza yapıyorsun.Bu yaptiklarin ne başbakanın söylemine ne de insanlığa sığmaktadir.

Dinsel milliyetçilik yapmayacagız dediniz.Şimdi çıkmış size oy vermeyen cemaatçıların yurtlarını kapatıp onları ilçeden sürmeye kalkıyor, ağzina geleni söyleyip tehdit ediyorsun.Sana oy vermeyen bir dini cemaati niye kalkip korkutmaya yildirmaya çalışıp insanlari bölmeye çalışıyorsun.Seçimlerden önce niye hic bu cemaate karsi sesin cikmiyordu, simdi kalkıp mart kedileri gibi bağırıyorsun.Başbakana yalakalık yapıp yine kendini, gündeme getirmeye mi calışıyorsun? Bu şekilde insanlara hakaret ederek, küfrederek  gündeme gelemezsin.

Eger millet seni tercih ettiyse seni sevdiginden degil basbakanin hatrina bu oyu verdi.Millet sana oy vermediyse senin yaptigin yanlislardan oy vermedi.Bunu hala anlamak istemiyorsan kendin bilirsin.Başbakana yalakalık yapmak ve kendi başarısızlığını, yolsuzluklarını örtmek için bu şekilde cemaate, etnik gruplara, esnafa saldirmaya devam edersen bu son baskanlik doneminide tamamlayamadan korkarız Hendeğin tarihine kotu bir sayfa olarak ekleneceksin.Haddini bil ona gore davran.Ne MHP’nin adayini ne onun annesini, nede MHP’ye oy verenleri.Hitler  Ali olmaksa amacin merak etme senin zalimligin karsisinda ona dur diyecek MHP’de ve Ülkücü camiada çook Hz. Ali’ler, Hz. Hüseyinler vardir ve var olacaktir.

Hic kimse bu diktator heveslisinden,hitler bozuntusundan korkmasin,çekinmesin.Bu milletin önce Yüce Yaradanı sonrada onun öz evlatları olan Ülkücüler vardir.Bizler olduğumuz sürece bu mağrur,kendini beğenmiş diktatör heveslilerine bu vatanı bu milleti böldürtmeyeceiz.

Bu vesileyle tum Hendekte yasayan vatandaslarımızın, mubarek ramazan bayraminizi en icten dileklerimizle kutlar, daha nice bayramlara saglik ve sihhat icerisinde kavusmalarini dileriz.

MHP Hendek İlçe Başkanlığı