Hendek İnşaat Tadilat

Geçtiğimiz günlerde Trabzon Akçaabat ilçesinde hayata gözlerini yuman Emekli okul müdürlerinden Ali Hotaman’ın vefatının ardından vatandaşlar ve sivil toplum kuruluş temsilcileri MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu’na taziye ziyaretleri gerçekleştiriyor.

MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu'nun yanı sıra, Başkan Yardımcısı Ayhan Güler ve  MHP Meclis üyesi Engin Yapıcı, Taziye ziyaretlerine gelen vatandaş ve sivil toplum kuruluş temsilcilerini karşılıyor.

MHP İlçe Yönetim kurulu üyesi Ali Hotaman’ın vefatının ardından eğitim camiasının yanı sıra, vatandaşlar ve sivil toplum kuruluş temsilcileri de MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu’nu ziuyaret ederek taziyelerini iletiyor.

Taziye ziyareti gerçekleştiren vatandaşlar ve sivil toplum kuruluş temsilcileri Eğitim camiasına ve MHP ilçe teşkilatına baş sağlığı dilerken ailesine ve sevenlerine sabırlar dilediler.

Camiamızın ve Eğitim camiamızın sevilen isimlerinden değerli büyüğümüz Emekli okul müdürlerimizden Yönetim Kurulu üyesi Hotaman’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu telefonla arayarak ve bizzat ziyaret ederek taziyelerini ileten herkese teşekkür ediyorum” dedi.