Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe BaşkanıAtilla Tezgel ve Belediye meclis üyesi adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır Hendekspor Bayan Voleybol takımı,Hendek Gençlikspor ve Hendekspor antrenmanlarını ziyaret ederek başarılar dilediler.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve ekibi Hendekspor Bayan Voleybol takımının sezon öncesi oynayacağı Derince Belediyespor hazırlık karşılaşması öncesinde sporcular ile bir süre sohbet etti.Sohbetin ardından Babaoğlu voleybolculara kendisininde spordan geldiğini ve her zaman yanlarında olduklarını belirterek sporculara başarılar diledi.

Hendekspor Bayan Voleybol takımı antrenörü İdris Demir MHP Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayı Hüdaverdi Bahadır bazı sporcuların ulaşım ücretlerini karşılayacağının sözünü verdi.

Babaoğlu ve ekibi Voleybolcuları ziyaretin ardından Hendek Atatürk stadında antrenman yapan süper Amatör ligi temsilcisi Hendekspor ve 1.Amatör ligi temsilcisi H.Gençlikspor’u ziyaret etti. Yöneticiler ve sporcular ile kısa bir süre sohbet eden MHP heyeti sporculara başarılar dilemesinin ardından sporcular antrenmana kaldıkları yerden devam ettiler.