Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Ramazan ayında “Her akşam  bir köyde teravih namazı” programı çerçevesinde Sivritepe Köyünde Teravih namazı kılarak vatandaşlarla bir araya geldi.Program kapsamında Sivritepe Köyünü ziyaret eden MHP Hendek  İlçe Teşkilatını Muhtar İsmet  Keskin karşıladı.

Sivritepe  köyünde gerçekleşen ziyarete MHP Hendek  İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır katıldı.

MHP Hendek İlçe Teşkilatı Köy halkı ile birlikte teravih namazı kıldı.Teravih namazı sonrası  Vatandaşlarla bir araya gelen MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ,  MHP Hendek Belediye  Başkanlığı Aday Adayları Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman Sivritepe köyü halkı ile sohbet etti.

MHP Hendek  İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu selamlama konuşması yaparak aday adayları tanıtımının ardından Sivritepe  Köyü Muhtarı İsmet  Keskin ve vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

MHP Hendek  İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Belediye  Başkan Aday adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır Sivritepe halkı ile yakından ilgilenerek sohbet etti ve kendilerine misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sivritepe Köyü halkı ile sohbet havasında geçen akşam sonunda Sivritepe Köyü Muhtarı İsmet Keskin MHP Heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.