Hendek Vadi Emlak
MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel,Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır ,Puna Ortaköy’de partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Puna Ortaköy’de partililer ile bir araya gelen Tezgel ve Babaoğlu ülke gündemi ve köy sorunları ile ilgili vatandaşları dinlediler.

Vatandaşlar iktidarın tarım politikasını eleştirerek çiftçiliğin artık bitme noktasına geldiğini , ürünlerden kar etmekten çok zarar ettiklerini ifade ettiler.Mısır üreticisinin para kazanamadığını ifade eden vatandaşlar zarar ettiklerini söylediler.

Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel “Ortalık güllük gülistanlık değil.Memleketimiz iyi yönetilmiyor. Dış borç brüt borç stoku 367,3, net dış borç stoku ise 217,1 milyar dolar , icralık dosyalar ise 15 milyonu aştı.Esnafımız kredi kartlarından dolayı büyük sıkıntıda ve hacizde diyerek güllük gülistanlık gösterilen tablolar yanıltıcı olduğunu ifade etti.

Tezgel konuşmasına Vatandaşlarımızın da söylediği gibi düne kadar Allah’ın suyundan para alınırmı diyenler,bugün köyler de dahi su ve çevre temizlik vergisi almanın planını yapmaktadırlar.Belediye Başkan Adayımız ve ekibimizle birlikte Hendek’te gitmedik köy,çalmadık kapı bırakmayacağız “ dedi.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’da ilçe gündemi ile ilgili değerlendirmeler yaparak vatandaşların desteğini isteyerek hizmeti yerinde yapacaklarını ifade etti.