Hendek İnşaat Tadilat
MHP  Hendek İlçe Teşkilatı, Her akşam bir köyde teravih namazı programı çerçevesinde ilçeye bağlı köylerde , vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Yayalar köyüne ziyaret

MHP Hendek İlçe Teşkilatının Yayalar ve Hamitli Köyüne gerçekleştirdiği ziyaretlere MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, yönetim kurulu üyeleri, MHP Belediye Başkan Aday adayları Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman katıldı.

Yayalar köyü Muhtarı Hasan Ayar’ın misafir ettiği MHP heyeti vatandaşlarla teravih namazı sonrası köy kıraathanesinde bir araya gelerek sohbet ettiler.Sohbet havasında geçen ziyarette vatandaşlarla sohbet eden MHP Heyeti yerel seçimlerde destek istediler.

MHP Hendek Heyeti Yayalar köyü halkına güzel bir şekilde karşılamalarından dolayı teşekkür ettiler.

Hamitli Köyüne  ziyaret

MHP Hendek İlçe Teşkilatı program çerçevesinde Hamitli Köyüne de ziyaret gerçekleştirdi.

Hamitli Köyü Muhtarı Mecit Denizci misafir etti.Namaz çıkışı vatandaşlarla bir araya gelen MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ,MHP Hendek Belediye Başkan Aday adaylarını tanıtarak güzel bir şekilde karşılanmalarından dolayı Hamitli Köyü halkına teşekkür etti.

Yayalar Köyü Muhtarı Hasan Ayar ve Hamitli Köyü Muhtarı Mecit Denizce MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve aday adaylarının ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ettiler.