Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek’te Turgut Babaoğlu’nun Belediye Başkan Adayı olmasının ardından parti binasında toplantı gerçekleşti.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun belirlenmesinin ardından parti binasında İlçe Başkanı Atilla Tezgel ,MHP Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ,Hüdaverdi Bahadır toplantı gerçekleştirdiler.

Toplantının ardından seçim çalışmalarında birlikte hareket etme üzerine fikir birliği sağlanmasının ardından kenetlenerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel toplantının ardından yaptığı açıklamada “Belediye Başkan Adayımızın belirlenmesinin ardından daha önce verdikleri sözün arkasında durdukları için aday adaylarımız Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır’a teşekkür ediyorum.Bundan sonra teşkilatımız kenetlenerek yerel seçimlere sıkı bir çalışmayla kısa sürede hazır olacaktır.Hedefimiz Hendeğe en güzel hizmeti , en güzel şekilde vermeyi amaçlıyoruz.Çıktığımız bu yolda şahsi menfaatler gütmeyen,şahsi çıkarlar peşinde koşmayan bir teşkilat olarak hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.

MHP Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır’da daha öncede söyledikleri gibi Belediye Başkan Adayı ile birlikte çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini ve birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini ifade ettiler.

MHP Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu “Yolumuz uzun,bahtımız açık , davamız yüce, emelimiz ve gayemiz nice'dir.Bu baki yolda sizlerinde desteği ile başarımızı gök kubbeye yazma arzusunda olduğumuzu herkesin bilmesini istiyoruz.Bu uğurda şahsi ve menfi bir amacımız olmadığını sadece milletimizin felahı,devletimizin refahı için mücadele verdiğimizi herkese bir kez daha dektere ediyoruz.Şiarımız HAK'KIN rızasını kazanmak yüce TÜRK milletinin hizmetkarı olmaktır.

Babaoğlu ,Yerel seçimlere en güzel şekilde hazırlanacaklarını ifade ederek kendisine gösterilen teveccüh nedeniyle teşekkür etti.