Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Ramazan ayında “Her akşam  bir köyde teravih namazı” programı çerçevesinde Kazımiye Köyünde Teravih namazı kılarak vatandaşlarla bir araya geldi.Program kapsamında Kazımiye Köyünü ziyaret eden MHP Hendek İlçe Teşkilatını Muhtar Fevzi Cesur karşıladı.

Kazımiye köyünde gerçekleşen ziyarete MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır katıldı.

MHP Hendek İlçe Teşkilatı Köy halkı ile birlikte teravih namazı kıldı.Teravih namazı sonrası Vatandaşlarla bir araya gelen MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Hendek Belediye Başkanlığı Aday Adayları Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman Kazımiye köyü halkı ile sohbet etti.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu selamlama konuşması yaparak aday adayları tanıtımının ardından Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur ve vatandaşlara misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Belediye Başkan Aday adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır Kazımiye halkı ile yakından ilgilenerek sohbet etti ve kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kazımiye Köyü halkı ile sohbet havasında geçen akşam sonunda Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur MHP Heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.