Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Başkanı Av.M.Levent Bülbül Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı bayram kutlama mesajında birlik beraberlik diledi.

Bülbül mesajında”Mukaddes bayramlarımız sevgiyi, hoşgörüyü, dostluk duygularını ve vicdani muhasebeyi en yoğun olarak yaşadığımız günlerdir. Birlik ve beraberlik duygularımızın güçlenmesi, sevgi ve hoşgörünün önemine dikkat çekmesi açısından, aile ve toplum yaşantımızda oldukça önemli bir yere sahip olan Kurban Bayramı'nın, tüm bu güzelliklerin dışında, hayırlara vesile olmasını, milletimize bir huzur ve güven ortamı getirmesini Yüce Allah'tan dilerim.

Mukaddes bayramlarımız; aileler, akrabalar ve milletçe sevgi, saygı ve hoşgörüyle bir araya geldiğimiz günlerdir. Yurdumuzda asırlar boyunca oluşmuş bayram gelenekleri, her yöremizin geliştirdiği kendine özgü alışkanlık ve adetlerin tümü, milletimizi bir arada tutan en kıymetli değerlerimizdir. Bu müstesna geleneklerimizi gelecek yeni kuşaklara aktarmak da her birimizin toplumsal görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Hendek'li Ve Hendek’te yaşayan tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutluyor, Atalarımızın bize miras bıraktığı güzel geleneklerimizi, bundan sonra ki Kuşaklarında, aynı sevgi ve hoşgörü anlayışı etrafında yaşamasını; mübarek Kurban Bayram’ımızın ilçemize, ülkemize ve tüm islam alemine sağlık, esenlik ve mutluluklar getirmesini diliyor, saygılarımı sunuyorum.”dedi

 NOT:TEŞKİLATIMIZDA BAYRAMLAŞMA 2.BAYRAM GÜNÜ SAAT 14:00'DA BAŞLAYACAKTIR.