Hendek Vadi Emlak
MHP Akyazı İlçe Teşkilatı, mahalli seçimlerde partilerinden belediye başkan adayı olan Bahattin Dertlioğlu’nu kamuoyuna tanıttı. Aday tanıtım programına MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayı Hüdaverdi Bahadır ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ahmet Birinci yaptı. Seçimlerde iddialı olduklarını ifade eden Birinci, bu seçimin milletin kaderini belirleyecek bir seçim olduğunu ifade etti.

Birinci şöyle devam etti: “Yolsuzluk iddiaları ile sarsılan iktidara yüce milletimizin bu seçimde kırmızı kart göstereceğine olan inancım tamdır. MHP olarak bu seçimi alacak güçteyiz ve çalışmalarımızı da bu düşünce ile yapmaya başladık.” Birinci’nin konuşmasının ardından İl Başkanı Levent Bülbül söz aldı. Başkan Bülbül, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini ifade ederek, insanların hayal kırıklığı içinde olduğunu söyledi.

Bülbül “ İktidar Allah, Kitap, Peygamber, kul hakkını kimseye yedirtmeyeceğiz, halka hizmet hakka hizmettir diyerek iktidar oldular. Bugün ise hepsinin başları öne eğik. Neden çünkü ülke yolsuzluk iddiaları ile aldı başını gidiyor” dedi. 30 Mart seçimlerinin toplum için büyük bir fırsat olduğunun altını çizen Bülbül, “Bu seçim bu düzene evet diyenlerle hayır diyenlerin mücadelesi şeklinde geçecektir. 30 Mart ülkemiz için bir milat olacaktır ve Allahın izniyle bu düzeni 30 Martta bozacağız” dedi.

Toplumun herkesiminin artık geçinemeyecek bir konumda olduğunu belirten Bülbül, “Yüce milletimiz büyük bir çaresizlik içindedir. Tamamı bankaların kıskacında inim inim inlemektedir diyen MHP İl başkanı Levent Bülbül, bu güzelim ülkemizi bu kötü yönetimden ancak MHP kurtarır” dedi. Bülbül, partileri adına seçimlere girecek adayların tamamının tertemiz isimler olduğunu ifade,. Herkesten kendilerine destek olmasını istedi

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver ise ülkemizde yolsuzlukların diz boyu olduğunu ifade ederek, “Bizim iktidar dönemimizden herşey şeffaf olacak. Adil bir yönetim anlayışı izleyeceğiz. Üreten bir belediye olarak projelerimiz ile nasıl bir belediyecilik yapacağımızı dosta düşmana göstereceğiz. Bunları yapamazsak gelecek seçimlerde bize kesinlikle oy vermeyin” diyerek konuşmasını tamamladı.

Son olarak kürsüye MHP Akyazı belediye başkan adayı Bahattin Dertlioğlu geldi. Belediye başkanı seçilmesi halinde dürüst ve de çalışkan bir başkan profili çizeceğini söyleyen Dertlioğlu, “Allah rızası için istiyorum. Verilen oyların oy verenlerin şerefi olduğu gerçeğini asla unutmayacağım. Çalmayacağım ve de çaldırtmayacağım. İsraftan kaçınacağım. Her işi ehline vereceğim. Belediyenin tüm kapılarını ardına kadar açık tutacağım” şeklinde konuştu.