Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı , Çiğdem Yaylasında Yaylacıların misafiri oldular.

Hendek’te köy köy gezen MHP Hendek İlçe Teşkilatı Başkanı Turgut Babaoğlu,Belediye Başkan Aday Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman ve Yönetim kurulu üyeleri, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal, Çiğdem yaylası sakinlerinden Mehmet Bektaş’ın misafiri oldular.

Çiğdem yaylası sakinlerinden Mehmet Bektaş’ın misafir ettiği ve verdiği iftara MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu,Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal , Gül Kooperatif Başkan Yardımcısı Mustafa Bahadır , Emekli SASKİ Hendek Şube müdürü ve Eski AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Osman Ayar,Eski MHP Belediye Meclis Üyesi İbrahim Aktaş ve Yayla sakinleri katıldı.

Yayla sakini ev hanımlarının yaptığı Karadeniz yöresi yemekleri ile donatılan İftar sofrasında misafirler lezzetli Karadeniz yemeklerinden bol bol yemek fırsatını kaçırmadılar.

İftar öncesi Yayla sakinleri MHP’li misafirleri ile yakından ilgilenerek kısa bir yayla turuda yaptılar.

İftar sonrası çaylarını yudumlayan MHP Heyeti , Yayla sakinleri ile sohbet ederek gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.MHP heyeti böylesine güzel bir iftar sofrası hazırlayan ve kendilerini misafirperver bir şejilde ağırlayan Çiğdem Yaylası sakinlerine teşekkür ettiler.

Çay sohbetinin ardından Teravih namazını kılan MHP Hendek Heyeti Cami çıkışı yayla da yaşayan vatandaşlarla sohbet etmesinin ardından Çiğdem Yaylasından ayrıldı.