Hendek İnşaat Tadilat
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek Belediye meclis üyeleri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye meclis üyeleri adına basın sözcüsü Yaşar Aygüneş, mesajında millet olarak Soma’da yaşanan maden kazası nedeniyle buruk da olsa milli bayramı idrak ettiklerini, bu vesileyle başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm şehitleri minnet ve şükranla andıklarını belirtti.

Milli bayramların birlik ve beraberliği pekiştiren özel günler olduğunu ifade eden Aygüneş, şunları kaydetti "Türkiye’nin son yaşanan olaydan sonra da birlik ve beraberliğe ihtiyacının olduğunu düşünüyoruz. Soma’da büyük bir acı yaşanıyor ve yaşanan bu acı tüm Türk Milletinin acısıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı da bu sebeple buruk kutluyoruz. Bu vesileyle Soma’da yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerken, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden şehitlerimizi bir kez daha minnet ve şükranla anıyoruz. Yüce TÜRK Milletinin ve Hendekli Hemşehrilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.”