Hendek İnşaat Tadilat

MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır Hendek’te ki sorunlar ile ilgili her ay değişik gündem maddelerini Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında gündem dışı söz alarak Hendek ile ilgili sorunları dile getiriyor.

Bahadır Hendek ile ilgili sorunları şu ifadeler ile dile getirdi. “ Hendek ilçemizde yapılması planlanan 2 adet kavşak ile ilgili çalışmanın henüz gerçekleşmediği gözlemlediğimiz işler arasındadır. Bu yönde çalışmaların yapılmasını talep ediyoruz. Çamlıca mahallemizde alt yapı çalışmaları neticesinde aşırı derecede asfalt bozukluğu ve dökülen stabilize malzemeden dolayı toz yoğunluğunun olması mahalle halkına mağduriyet yaşatıyor. Bir an önce asfalt çalışmasının yapılmasını talep ediyoruz. Yine aynı mahallemizde devam eden kanalizasyon çalışmasında 3-4 ay önce ki toplantıda dile getirdiğimiz kanalizasyon çalışması 937 no’lu bacadan, 968-969-970 no’lu bacalar arasında güzergah değişikliği yapılarak teknik elemanlarca SASKİ’ye bildirilmesini talep ediyoruz.

Bahadır son olarak Hendek’te ki Büyükşehir Belediyesini ilgilendiren konularda vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini Büyükşehir Belediye Meclis gündemine taşımaya devam edeceğiz.