Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek belediye meclis üyeleri Hakkari’de şehit olan 3 askerimiz için taziye mesajı yayınladı.

MHP Hendek belediye meclis üyeleri adına açıklama yapan basın sözcüsü Yaşar Aygüneş şu ifadelere yer verdi ” Tek amaç ve gayeleri vatan savunması olan Mehmetçiklerimize  yapılan bu kahpe ve alçak saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyoruz. Bu saldırıyı gerçekleştiren şerefsizler iyi bilmelidir ki bırakın bu vatanı bölmek, bir çakıl taşını dahi alamayacaklardır. Bu hainler akıttıkları şehit kanlarında boğulmaktan kurtulamayacaktır.

Memleketimizi idare eden siyasi iktidarın derhal kendine çeki düzen vermesi ve açılım denen yıkım projesinden vazgeçmesi gerekmektedir. Tek gayesi memleketi idare etmek olan siyasiler bu görevlerini layığı ile yapmak ve vatan savunmasını birilerinin insafına terk etmemek zorundadırlar. Şayet bu yıkım projesindeki ısrarlarında devam ederlerse ve memleketimize bir zeval gelirse bunun hesabını yüce Türk milletine veremezler.

Bu duygu ve düşüncelerle şehit olan askerlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehitlerimizin yakınlarının ve Yüce Türk milletinin başı sağ olsun.