Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman ve Hüdaverdi Bahadır spor kulüplerinin antrenmanlarını ziyaret ederek sporculara moral verdiler.

MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Turgut Babaoğlu’nun son anda acil bir işi çıkması nedeniyle katılamadığı ziyaretlerde MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman ,Hendek Belediyesi Karate takımı ,Hendekspor Voleybol takımı ve Hendek Gençlikspor takımı antrenmanlarına katılarak sporcu ve teknik heyet ile sohbet ettiler. Karate takımı Antrenör Nurkan Kayacık,Voleybol takımı Antrenörü İdris Demir ve H.Gençlikspor takımı antrenörü Cemil Bayrak’a lig mücadelelerinde başarılar dileklerini ileten Şişman ve Bahadır sporcuların kazasız belasız , sakatsız başarılı bir sezon geçirmelerini dilediler.

Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık  ,Hendek spor voleybol takımı antrenörü İdris Demir ve H.Gençlikspor Antrenörü Cemil Bayrak ,kendilerini ziyaret eden  MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Hüdaverdi Bahadır ve Cengiz Şişman’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ettiler.