Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Teşkilatı sitemizde başlattığımız MHP Hendek Belediye Başkan Adayı kim olsun anketimizin sağlıklı ve güzel bir şekilde devam ederken bir anda blok oylarla anketin sağlıksız devam etmesi sonrası sitemizden kaldırılması ile ilgili bizimle temasa geçmesinin ardından Anketin sağlıksız olacağı düşünce ile karşılıklı fikir birliği ile sitemizden kaldırdık.IP Tanımlı olan ve bir kez oy kullanılacak şekilde hazırlanan Anketimiz birileri tarafından blok oy kullanılmak süreti ile anketin sağlıksız bir şekilde gitmesine neden olmasından dolayı yayından kaldırılmıştır.

Haber Hendek internet sitesinde Partimiz Aday adayları ile alakalı anket yapıldığı tarafımızdan görülmüştür. İlk bakışta toplumun küçük bir kısmınında olsa düşüncelerinin alınmasının faydalı olacagını düşündük. Başlangıçta düzgünde gidiyordu ancak zaman zaman farklı adayların oyları  bloklar halinde artışlar göstermeye başladı . Örneğin siteyi ziyaret eden sayısı 150 oy kullanan kişi sayısı 500 gibi bir durum oluşmaya başladı.

Budurumun bir kısım kötü niyetli insanlar tarafından sabote edildiğini, gayet uyumlu çalışan birlik ve beraberlik içerisinde olan biz aday adaylarını yıpratmak Partimize zarar vermek , motivasyonumuzu  bozmak adına yapıldığını düşünüyoruz.Bu düşüncemizden ötürüde site yöneticileri ile Anketin kaldırılması yönünde yaptıgımız görüşme neticesinde anket çalışmasına son verilmiştir.Gayet samimi duygularla ankete katılan sevgili hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.Allah(cc) gerek Partimiz gerekse Hendeğimiz için hayırlı olan neyse bizlere onu nasip etsin.

Turgut Babaoğlu

MHP Hendek İlçe Başkanı