‘Meslek Liseliler Ailelerle Buluşuyor’ projesi kapsamında Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarımı Alanı, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı ve El Sanatları Teknolojisi Alanı öğretmen ve öğrencileri hazırladıkları ürünlerle birlikte bir aileye ev ziyaretinde bulundular.

Hepsi El emeği olan hazırladıkları ürünleri aileye hediye ettiler.

Moda Tasarımı Alanı öğretmen ve öğrencilerin hazırladıkları nevresim takımıyla, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğretmen ve öğrencilerin kendi elleriyle hazırladıkları ramazan erzağı paketi ve iftar için hazırladıkları ev yemekleri ile El Sanatları Teknolojisi Alanı öğretmen ve öğrenciler okulun ismini, amblemini ve projemizin adını taşıyan el çantayla birlikte projeye destek verdiler.

Aynı zamanda aileye Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri tarafından ‘Gıda Güvenliği, Hijyen ve Ev Kazaları’ konusunda bilgilendirme yapıldı. Ailenin gerekli görülen kıyafet bakımı ve dikiş onarımları Moda Tasarımı Alanı öğrencileri tarafından da yapıldı.

Başta projenin yürütülmesinde emeği geçen ve özverili bir şekilde çalışan Moda Tasarımı Alanı, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı ve El Sanatları Teknolojisi Alanı öğretmenleri ve öğrencileri olmak üzere, okul idaresine ve diğer emeği geçen personellerimize teşekkür ederiz.