Hendek Vadi Emlak
Hendek Melek Nişancı Huzurevi yaşlıları ve personeli yaz tatili ve sosyal değişim amacıyla Muğla İl Müdürlüğünün daveti üzerine  Muğla – Fethiye’ye 1 haftalık tatile gitti. 12- 18 Temmuz tarihleri arasında Fethiye Huzurevinde misafir edildiler.

Fethiye’nin tarihi turistik mekanları yaşlıların büyük beğenisini topladı. Fethiye Saklıkent,Tlsos-Yakapark,Ölüdeniz,tekne turu,koylar, Marmaris Sedir Adası,Muğla şehir merkezi gibi önemli turistik mekanları ilgiyle gezdiler.

Aile Ve Sosyal Politikalar Muğla İl Müdürü Ali Akkuzu, daha önce çalıştığı Sakarya’dan misafir yaşlılarımızı ağırlamaktan büyük onur duyduğunu, bu tür sosyal etkinliklerin yaşlılarımızın hayata daha sıkı tutunmaları,sosyal yaşamda etkin olmaları,farklı yer ve mekanları gezerek stres atmalarının sağlandığını belirtti.

Melek Nişancı Huzur evi sakinleri ise kendilerinin çok sıcak karşılandığını, gösterilen misafirperverlikten dolayı memnun kaldıklarını, Fethiye’nin çok güzel bir tatil mekanı olduğunu ifade ettiler.Gezip gördükleri yerlerin, kendileri için unutulmayacak anılar bıraktığını vurguladılar.Fethiye huzurevi ve Muğla Huzurevi yaşlıları ile hoş sohbetler yapılarak kaynaşma sağlandı.