Hendek’in sevilen ailelerinden Yılmaz ve Zübeyde Saraç çiftinin oğulları Talha, MHP Eski Belediye Meclis Üyesi İş insanı Vural ve Derya Tutkun çiftinin kızları Medine ile dünya evine girdi.

ENG Garden düğün salonunda gerçekleşen Medine ve Talha çiftinin düğün cemiyetine MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları,  Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Sıtkı Yaz, STK Temsilcileri, Saraç ve Tutkun ailelerin yakınları ve sevenleri katıldı.

Medine ve Talha çiftinin nikahını Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ömür boyu mutluluklar dileklerini ileterek kıyarken şahitlikleri ise MHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, Yusuf Şimşek, Nihal Tutkun ve Zeynep Aydın yaptı.

Nikah merasiminin ardından Medine ve Talha Saraç çifti sevenleri ve yakınları ile gönüllerince eğlenerek mutluluklarını pekiştirdi.

Saraç ve Tutkun aileleri de çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.