Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gündeminin 12-13 ve 15. Maddeleri AK Parti ve MHP Oylarıyla Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

12-İller Bankası A.Ş. den teminat mektubu alınarak 2000 ton Bitüm malzeme alınabilmesi adına Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.

13- Bitüm malzeme alımı için TÜPRAŞ ile Hendek Belediyesi arasında yapılacak olan protokol için Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi.

15- Mülkiyeti Belediyemizde bulunan Başpınar Mahallesi tapunun 219 ada 1 numaralı parselde bulunan Zeki CÖMERT Parkında yapılan yenileme çalışmaları kapsamında yapılacak olan sosyal tesis ve kafeteryanın Belediyemiz şirketi olan Himpaş Hendek Gıda Nakliye Akaryakıt İnşaat ve Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne 5 (beş) yıl süre ile işletme hakkının verilmesi için Belediye Başkanına ve Belediye Encümenine yetki verilmesinin görüşülmesi.

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU, BAŞKAN BABAOĞLUNA YETKİYİ VERDİ

İller Bankası A.Ş 'den teminat mektubu alımına ve TÜPRAŞ' tan 2000 ton Bitüm Malzeme alımı için, belediye başkanı Turgut Babaoğlu’na yetki verildi.

Ekim ayı olağan meclis toplantısında görüşülen yetki ile ilgili gündem, AK Parti ve MHP oylarıyla Plan ve Bütçe Komisyonuna gönderildi.

Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülen yetki konusu, oy birliğiyle karara bağlandı. Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri, Oy Birliğiyle başkan Babaoğlu’na TÜPRAŞ'tan Bitüm Malzeme alımı için yetki verdi. 

CUMHUR İTTİFAKI, ZEKİ CÖMERT PARKI KAFETERYASINA ŞARTLI EVET VERİLDİ!... 

Zeki Cömert Parkında yapılacak olan sosyal tesis ve kafeteryanın HİMPAŞA 5 (beş) yıl süre ile işletme hakkının verilmesi için Belediye Başkanına ve Belediye Encümenine yetki verilmesi Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşüldü.

Cumhur İttifakı Komisyon Üyeleri belediye başkanı Turgut Babaoğlu’na şartlı Evet verdi. Zeki Cömert Parkında yapılacak olan kafeterya ihale edilmeyecek. Cumhur İttifakının şartına göre, Kafeteryayı Belediye işletecek.

Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, 16 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan Olağanüstü Meclis Toplantısından oy birliğiyle geçmesi bekleniyor.

HENDEK MECLİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANIYOR

Hendek Belediyesi Ekim ayı olağanüstü meclis toplantısı, 6 gündem maddesini görüşmek üzere 16 Ekim Çarşamba günü saat 15.00'da yapılacak.

Hendek Belediye meclis toplantı salonunda yapılacak olan Ekim ayı olağanüstü meclisine, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Başkanlık edecek.  Saat 15.00'da başlayacak olan meclis toplantısında 6 gündem maddesi görüşülerek meclisin oylamasına sunulacak.  Olağanüstü meclis toplantısı belediyenin sosyal medya hesabı olan facebook.com/tchendekbelediyesi adresinden canlı olarak yayınlanacak. Bu arada gündem maddeleri ise www.hendek.bel.tr adresinde her ay düzenli olarak yayınlanıyor.