Hendek İnşaat Tadilat
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Atatürkçü Düşünce Derneği’nin düzenlediği “Atatürk ve Çanakkale” konulu kompozisyon yarışmasında SAÜ VAKFI KOLEJİ 7-B sınıfı öğrencisi Özge ECERTAŞTAN  “Mavi Gözler Çanakkale’de” adlı kompozisyonuyla Sakarya Birincisi oldu. Ödülünü (dizüstü bilgisayar ve Nutuk )  İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı İrfan Sarık’ın elinden alan Özge oldukça mutluydu. Ödülünü aldıktan sonra yazdığı kompozisyonu okuyan Özge Ecertaştan törene katılanlara duygulu anlar yaşattı. Ödül törenine katılan SAÜ Vakfı İlköğretim Okul Müdürü Aysel Çelikörs ve Türkçe öğretmeni Süheyla Oğuz öğrencileriyle gurur duyduklarını belirterek , başarılarının devamını dilediler.

SAÜ Vakfı Özel İlköğretim Okul müdürü Aysel Çelikörs , “Okulumuz akademik başarılarının yanı sıra katıldığı sanatsal ve sportif yarışmalarda da başarılar kazanarak öne çıkmaktadır. Bu anlamlı günde yazdığı duygulu kompozisyonuyla birinci olan öğrencimi, öğretmenimi ve ailesini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

SAÜ Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Temsilcisi Prof. Vahdettin Sevinç de il birincisi olan Özge’yi ve öğretmenini kutladı. Kompozisyonu dinledikten sonra çok duygulandığını ve beğendiğini belirterek , bu yeteneğini değerlendirmesi tavsiyesinde bulundu.