Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Halk Eğitim Merkezi ve SAÜ’nün ortaklaşa yürüttüğü ‘Lider Kadınlar’ projesi kapsamında Türkiye, Almanya ve Romanya’dan katılımcılar bir araya geldi.

Konferans

Hendek Halk Eğitim Merkezi ve SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi’nin ortaklaşa yürüttüğü ve koordinatörlüğünü Doç. DR. Osman Titrek’in yaptığı AB destekli ‘Kadınların Toplumda Liderlik Becerilerini Arttırma Projesi’ devam ediyor. Proje kapsamında son etkinlik Hendek’te yapıldı. Almanya, Türkiye ve Romanya’dan gelen lider kadınlar, akademisyen ve öğrenciler, çeşitli faaliyetler yaptı. SAÜ’deki ‘Kadın ve Liderlik’ konferansına katılan lider kadınlar daha sonra eğitim faaliyetine katıldı.

Türk Gecesi

Doç. Dr. Osman Titrek, öğretim görevlileri Demet Zafer Güneş ve Gözde Sezen lider kadınlara, ‘Liderlikte Yeni Yaklaşımlar’ konulu sunum yaptı. Etkinliklerin son bölümünde ise Avrupalı konuklar ve Türk katılımcılar SATSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu ve Avukat Leyla Ekmen Epözdemir’den iş hayatında başarı hikâyelerini dinledi. Bayraktepe’de düzenlenen folklorlu, defileli Türk Kültür Gecesi’ne katılan lider kadınlar daha sonra İstanbul’a geçti ve şehrin tarihi mekânlarını gezdi.