Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) temsilcimiz Hendekspor, Antalya Belek kampındaki dördüncü ve son maçında Adana temsilcisi Kiremithanesporu 4-2 yendi.

4 GÜNDE 4 MAÇ
4 hazırlık maçı yapan ve ilk 2 maçını kaybeden Lacivert Siyahlılar, ilk maçında Kırıkkalespor’a 2-4, ikinci maçında ise İstanbul Modafen’e 2-3 mağlup olmuştu. Pazartesi günü Ankara Çubuksporu 4-3 yenen Hendekspor, bugün de Adana Kiremithanesporu 4-2 yenerek kampı 2 galibiyet 2 yenilgiyle tamamladı. Hiç berabere kalmazken, 12 gol attı 12 gol yedi. Maçta galibiyeti getiren goller ise 12.dakikada yeni transfer Muhammet ile 1-0 öne geçti. Santra yapılır yapılmaz Hakan’ın ayağından yediği golle durum 1-1 oldu. 35.dakikada bir başka yeni transfer İsmail ile 2-1 öne geçerken, yine aynı şekilde gol yedi ve Server durumu bir kez daha eşitledi. Sakaryasporun eski futbolcusu Gazanfer takımını 3-2 öne geçiren golünü attı. Kapanış golü ise yeni transfer Devrim’den geldi. 4-2

Hendekspor antrenörü Mehmet Ali Honca hazırlık kampının güzel geçtiğini belirterek sezonun ikinci yarısında da aynı kararlılıkla güzel futbola devam edeceklerini dile getirdi.