Hendek İnşaat Tadilat

MHP İl Başkanı Levent Bülbül yaptığı teşekkür konuşmasında   ‘’Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak 20 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirdiğimiz ve genel başkanımızın katılımıyla düzenlenmiş olan miting programımıza katılımlarından ötürü bütün Sakaryalı hemşerilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Değişken hava koşullarına ve hafta içi olmasına rağmen Sakaryalı MHP’ye sahip çıkmıştır ve desteğini göstermiştir. Meydandaki coşku, katılımdaki yoğunluk MHP’nin 7 Haziran’ da Sakarya’da en iddialı parti olduğunu göstermiştir.

 Ben inanıyorum bir başka siyasi parti lideri bir gün içerisinde 30 km arayla 3 tane miting gerçekleştiremez. Ancak MHP, Düzce, Sakarya ve Kocaeli’de birbiri ardına büyük meydan mitingleri düzenlemiştir. Bu MHP’nin gücünü göstermektedir. İnşallah miting programımızdan aldığımız enerji ile seçim çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırarak hazırlıklarımızı devam ettireceğiz. Son olarak Genel Başkanımızın da dediği gibi ‘’AYAĞA KALK ve BİZİMLE YÜRÜ SAKARYA’’ diyorum herkese tekrar şükranlarımı sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Bahçeli ile Görüştü

Sakarya’da düzenlenen Bizimle Yürü Sakarya mitinginde Sakaryalılara seslenen MHP Genel Başkanı  Dr. Devlet Bahçeli’yi miting öncesinde İl Başkanı Levent Bülbül ile kısa süre muhabbet etmişti.