Hendek Vadi Emlak
MHP İl Başkanı Levent Bülbül ile birlikte Sakarya Ülkü Ocağını ziyaret eden Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, “Bu Ocak çatısı altında yer alan gençlerimize baktığımızda geleceğimizin emin ellerde olduğunu görüyoruz” dedi.

MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata ve MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Sakarya İl Başkanı Serdar Gül, Yönetim Kurulu üyeleri ve ülkücü gençlerle bir araya geldi. İl binasında gerçekleşen buluşmada Kutluata ve Bülbül ilk olarak göreve yeni atanan Sakarya Ocak Başkanı Serdar Gül’e başarı dileklerini iletti.

 

KUTSAL GÖREV

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ocak Başkanı Serdar Gül, kendilerine emanet edilen bayrağı en iyi şekilde taşıyacağını söyledi. Sakarya Ocak Başkanı Serdar Gül, “Bu kutlu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Siz değerli büyüklerimizle bir arada olmak ülkücü hareketin içinde mücadele eden herkese büyük moral vermektedir” şeklinde konuştu.

 

GENÇLERE ÖĞÜT

İl Başkanı Levent Bülbül ise, kendisinin de ocaklarda büyüdüğünü anlatarak gençlere öğütlerde bulundu. Bülbül, “Değerli kardeşlerim bildiğiniz gibi önümüzde bir yerel seçim var. Bu seçim Türkiye’nin kaderi açısında bir kırmızıçizgidir. Bizde MHP olarak bu bilinçle bu seçimde var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

ÜLKE SORUNLARI

 Genel sorunlardan bahseden Bülbül, ülkücülere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. Son olarak konuşan Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata ise, gençliğin ve özellikle ülkücü hareketin önemine dikkat çekti. Kutluata, “Türkiye’de yaşananları hepiniz çok iyi görüyorsunuz. Hiçbir şey yolunda gitmiyor. Kaos ve karmaşık bir düzen var” dedi.

 

GENÇLİK

Ülkücü hareketin neferleri olduklarını söyleyen Kutluata, “Burada sizin gibi pırıl pırıl gençlerimize baktığımız zaman geleceğimizin emin ellerde, teminat altında olduğunu görüyoruz. Sizler lütfen kendi değerlerinizi, kıymetinizi, bilginizi, tecrübenizi ve samimiyetinizi görmezden gelmeyin” dedi.