Hendek’te genç girişimci Sami Torun’a ait olan tecrübe, kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Kuruyemişçimm Şehit Gökhan Yaşartürk Caddesi eski Hendek Devlet Hastanesi karşısında Hendekli hemşerilerinin hizmetine girdi.

Açılışa Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Bingöl Sancak Belediye Başkanı Nusret Koçin, AK parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, İYİ Parti İlçe Başkanı Selim Eren, CHP Yöneticileri, Meclis Üyeleri, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, STK Temsilcileri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı. Genç girişimci Sami Torun’un babası Mustafa Torun’un arkadaşları ve dostları da açılışta yalnız bırakmadılar.

Okunan duaların ardından hayırlı olsun dilekleriyle protokol üyeleri tarafından kurdele kesildi.  İlçemize canlılık kazandırılan yeni işletmelerin önemini vurgulayan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “Değerli kardeşimiz Sami Torun’un yeni işyeri kendilerine ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Allah helal ve bereketli kazançlar versin” dedi.

Açılış sonrasında çeşitli ikramlarda bulunuldu.

KURUYEMİŞÇİMM İşletme sahibi Sami Torun ve ailesi açılışa katılan herkese ayrı ayrı teşekkürlerini ilettiler.