Hendek İnşaat Tadilat
 AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı danışma meclisi toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un Hendek’te Merkez Büyük Camii de Cuma namazı çıkışı beraberindekiler ile birlikte Vatandaşlarla sohbet ederek çay içti.

Vatandaşlarla çay içerek sohbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş daha sonra AK Parti Hendek İlçe Teşkilatının HGM’de düzenlediği Danışma meclisi toplantısına katıldı.

AK Parti Hendek İlçe Başkan Yardımcısı Muhammet İkbal Camcı’nın divan başkanlığını yürüttüğü Danışma Meclisi toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri Şermin Balık, İsmail Güneş , Mustafa Hamarat, Faruk Işık, Mustafa Öztürk, Muzaffer Çakar, Şaban Dişli ,Salih Koca, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İlçe Yönetimi,Belediye Başkanı Ali İnci ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti Hendek İlçe teşkilatı danışma meclisi toplantısında Sakarya Milletvekili Şaban Dişli kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

Dişli’nin teşekkür konuşmasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ülke gündemine dair değerlendirmeler yaptı.

Prof.Dr. Kurtulmuş yaptığı konuşmada “Değerli Millet vekillerimiz  İl Başkan yardımcısı arkadaşlarım Hendek İlçemizin değerli başkanı gençlik kolları kadın kolları başkanım hendek ilçemizin çok değerli üyeleri  hepinizi en içten selamlarımla selamlıyorum sizlerle beraber olmaktan onur ve gurur duyduğumu ifade etmek isterim öncelikle Sakarya’da Hendek’te almış olduğumuz sonuç dolayısıyla hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum Türkiye’nin en zor seçimlerinde biriydi  Allah’a çok şükür bu seçim sonuçlarında Türkiye’nin üzerinde oynana oyunlara müsaade etmedi.Hendek’te olmaktan dolayı mutluluk duyuyor hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kurtulmuş Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili de değerlendirmelerde bulunarak şu ifadelere yer verdi “Gönlümüz arzu ederdi ki Türkiye'de gerçekten ana muhalefet partisi başta olmak üzere muhalefet partileri sorumlu muhalefet içerisinde hareket etsin. Yarın Türkiyeyi yönetebilecek bir hazırlık içerisinde olduklarını Türkiye'ye göstersinler. Ama her konuda istemezuk üslubuyla siyaset yapan muhalefet var. Cumhurbaşkanlığı seçimi çatı adayı arayışında bunun çok açık tezahürüdür “dedi.

 

Konuşmaların ardından AK Parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu , AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a tablo hediye etti.Kurtulmuş ilçe danışma meclisinde yaptığı konuşmanın ardından beraberindekiler ile programdan ayrılarak Akyazı’ya hareket etti.

Mehmet KAVİS