Hendek İnşaat Tadilat

MHP Sakarya Milletvekili Adayı olan  Metin Güneş’in kızı Selin Güneş Cumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 77. yıldönümünü dolayısıyla duygu dolu mesaj yayımladı.

Küçük Selin yayımladığı mesajında "Bizim Atatürk sevgimiz; Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir, değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif bile edilemez!"

Mustafa Kemal Atatürk, masmavi deniz gözlerindeki dalgaları güzel milletimize 10 Kasım'da kapattı. Ne kadar teşekkür etsek azdır, biliriz bunu ama ne kadar istesek de teşekkürden fazlası gelmez elimizden. 10 Kasım günü, saat 09:05'de Türk Milleti'nin yüreğini hüzünle ve acıyla kaplayan altın saçlı güzel adam.. Atam.. O kadar güzelmiş ki elleri, saçları, gözleri, yüreği.. Elde değil onun döneminde yaşamayı, onun o masmavi gözlerine bakmayı, elleri ile saçlarımı okşadığını hayal etmemek.. O kadar severmiş ki çocukları; onca işinin arasında yine ziyaret edermiş okulları, kalplerini sevgi ile doldururmuş tüm çocukların. Ve o kadar büyükmüş ki kalbi; kendi milletinin bayrağını ezen bir ülke başkanının bile bayrağını yerden kaldırırmış, karşısındaki kim olursa olsun, eğilerek selam verirmiş mesela.. Ve o kadar güzel bakarmış ki gözleri; kendi evi için bir ağacın kesildiğini görmek istemezmiş o gözler, o yüzden taşımış ya zaten evini ağaç rahatsız olmasın diye. Ve hatta o kadar vatansevermiş ki, bize onunla birlikte bu vatanı sevmeyi öğretmiş.. Atatürk hem asker, hem devlet adamı, hem de bu milletin babasıdır.